В тимчасово окупованій Боровій на Харківщині росіяни пограбували офіс Пенсійного фонду

В тимчасово окупованій Боровій на Харківщині росіяни пограбували офіс Пенсійного фонду

В тимчасово окупованій Боровій на Харківщині росіяни пограбували офіс Пенсійного фонду
borova.infо

Комп'ютери та особові справи викрали російські військові в офісі Пенсійного фонду у Боровій, яка тимчасово перебуває в окупації.

Про це 18 квітня повідомили у Борівській селищній раді.

"У Боровій практично відновлено електропостачання, відновили роботу деякі продуктові магазини. Окупанти примушують деяких підприємців безкоштовно роздавати продукти. Зламали двері в офісі Пенсійного фонду, винесли комп’ютери та особові справи. У центральній частині селища спостерігається велика кількість живої сили ворожої армії", — йдеться у повідомленні.

Зв'язок у Борівській громаді відсутній, відновити його не зможуть, поки територія громади окупована, повідомили у селищній раді.

"На більшій частині території громади протягом останньої доби було більш-менш спокійно. Напруженою залишається обстановка в Пісках-Рідьківських, Ізюмському, Дружелюбівці. Саме ці села зазнали найбільших руйнувань під час бойових дій", — сказано у повідомленні.

Читайте також: Картопля по 300 грн та перевірки чоловіків: Ізюм на Харківщині продовжує жити під окупацією РФ

"Відомо, що зруйнована Ізюмська загальноосвітня школа, часткових руйнувань зазнала Піско-Радьківська ЗОШ. Психоневрологічний інтернат, за попередньою інформацією, неушкоджений", — повідомили у дописі.

Що відомо

  • 16 квітня стало відомо, що російська армія контролює всю територію Борівської громади у Харківській області. Виїхати за межі тимчасово окупованих населених пунктів можливості немає.
  • На початку квітня у Боровій оголосили евакуацію. На 14 квітня, за даними джерела, з 15,7 тис. жителів виїхали близько половини.
На початок