У Хмельницькому роздають безкоштовний хліб для переселенців

У Хмельницькому роздають безкоштовний хліб для переселенців

У Хмельницькому роздають безкоштовний хліб для переселенців
Фото: Суспільне Поділля

Безкоштовний соціальний хліб роздають переселенцям у середмісті Хмельницького. Щодня у пекарні виготовляють 100 буханців хліба. Таку акцію започаткували чи не з першого дня повномасштабного вторгнення Росії до України.

Про це розповів співвласник пекарні Борис Таращан.

У пекарні, що у середмісті Хмельницького, роздають безплатно соціальний хліб. Адміністраторка закладу Діана каже: щодня до них приходить різна кількість людей. «Буває так, що в нас хлібчик може трішки залишитися, а буває так, що не залишається. Частіше всього він не залишається. Буває, що декому не вистачає. Ми тоді робимо ще одну партію і роздаємо тим, кому не вистачило», - розповіла адміністраторка пекарні.

У руки, на одного члена сім’ї, дають тільки один буханець. Спершу хліб отримують переселенці, потім всі інші.

«Переселенці мають показати нам документ, з якого вони міста прибули до нас. Потім роздаємо хлібчик тому, хто в черзі. Це в основному бабусі, які щодня приходять», - говорить Діана.

Зі слів співвласник пекарні, де виготовляють хліб для переселенців, Борис Таращан, безплатні буханці почали роздавати з перших днів повномасштабної війни Росії проти України. «Почали пекти хліб, видавати тим, кому це потрібно та в центри, де приймали біженців. Потім сконтактували з різними організаціями волонтерськими, які також почали видавати цей хліб. Вони роздавали хліб людям, які його потребували. Вони краще знали, де ці люди базуються», - каже співвласник пекарні Борис.

Щодня у пекарні виготовляють 100 буханців соціального хліба для переселенців. Допомагають також і військовим Збройних сил України. «Також відправляємо щодня хліб для наших бійців, через залізничний вокзал», - говорить Борис.

Співвласник пекарні додає: наразі потреби у виготовлені хліба збільшуються, ресурси - зменшуються.

«Просимо людей, у кого є можливість давати борошно, щоб ми могли, випікати хліб. Вміння маємо, можливості маємо, борошна, на жаль, не маємо в такій кількості, в якій хотілось би», - каже Борис.

За словами Бориса Таращана, у пекарні можна придбати патріотичне імбирне печиво. Гроші від його купівлі спрямовують на потреби Збройних сил України.

Читайте також

  • За минулу добу до Хмельницького прибули 800 переселенців.
  • Чи вистачає у Хмельницькій громаді житла для переселенців.
На початок