Україна була близька до камбеку в зустрічі проти США в Кубку Біллі Джин Кінг, але програла 2:3

Україна була близька до камбеку в зустрічі проти США в Кубку Біллі Джин Кінг, але програла 2:3

Україна була близька до камбеку в зустрічі проти США в Кубку Біллі Джин Кінг, але програла 2:3
Getty Images

Українки відігралися з 0:2, але програли вирішальний матч.

Жіноча збірна України з тенісу не змогла вийти у фінал Кубка Біллі Джин Кінг - у кваліфікаційному раунді синьо-жовта збірна мінімально програла США, 2:3.

Після першого ігрового дня американки були попереду з рахунком 2:0, тож українкам потрібно було виграти три наступні матчі, щоб здобути загальну перемогу. Перший крок до камбеку зробила Даяна Ястремська - вона обіграла першу ракетку США, Джессіку Пегулу.

Читайте також: Україна здобула першу перемогу у матчі з США на Кубку Біллі Джин Кінг: Ястремська обіграла Пегулу

Наступний матч відбувся між Катаріною Завацькою, яка грала проти Шелбі Роджерс (американки провели заміну). Завацька уперше в кар'єрі обіграла тенісистку з топ-50 світового рейтингу, здобула першу перемогу за збірну України.

У першому сеті Завацька відігралася з 1:3, перетворивши рахунок у 6:3. А у другій партії уже сама вигравала 4:1, дозволила суперниці зрівняти рахунок, а потім дотисла американку - 6:4.

Катаріна, відповідно, зрівняла рахунок у матчевій зустрічі. І результат гри визначався у парній зустрічі. Україна виставила склад Людмили Кіченок та Даяни Ястремської, за США грали Джессіка Пегула та Ейжа Мухаммад.

Матч тривав трохи менше двох годин. У першому сеті результат визначився на тайбрейку: українки двічі по ходу партії відігравали брейк, але на тайбрейку програли 5:7. Результат другого сету визначив єдиний брейк американок - 6:3 на користь Мухаммад та Пегули.

Перемога США в парі означає їх перемогу в матчевій зустрічі загалом - 3:2. Американки вийшли у фінал Кубка Біллі Джин Кінг.

Для України виступ у Біллі Джин Кінг сезону 2022 року (саме боротьба за вихід у фінал) завершена.

На початок