Сумські хокеїстки перемогли у матчі кубку європейських чемпіонів

. Eurohockey

Муніципальний хокейний клуб "Сумчанка" в Італії зіграв другий матч групового турніру кубку європейських чемпіонів з хокею на траві у дивізіоні "Трофі". Суперницями дівчат були хокеїстки клубу "Ольстен" з Швейцарії.

У першому періоді на початку матчу команди обмінялися голами (у складі "Сумчанки" гол забила Карина Леонова). На перерву сумчанки пішли з перевагою у рахунку: другий гол забила Юлія Шевченко.

У другому періоді Шевченко оформила дубль. У третьому — Оксана Пономаренко забила четвертий гол у ворота "Ольтена", а Ольга Гончаренко – п’ятий. Шостий м’яч у ворота швейцарської команди, оформивши дубль, забила Леонова. Сьомий гол на останній хвилині забила Вікторія Стеценко, а остаточний рахунок – 8:1 – встановила Шевченко.

Наступним суперником у групі для "Сумчанки", повідомила менеджерка команди Марина Максименко, буде бельгійський клуб "Драгонс".

• Сумські хокеїстки провели проукраїнський перформанс в Італії.
  • 10 квітня до команди "Сумчанка", яка готується до Кубку європейських чемпіонів в Італії, приєдналися 4 гравчині.
  • 8 квітня спортсменки провели третій спаринг. Суперником "Сумчанки" був клуб "Торіно".
  • 6 квітня “Сумчанка” виграла другий спаринг в Італії. Суперником був клуб “Лоренсонні”.
  • Італійські хокейні команди підтримали Україну та МСК "Сумчанка".
  • МСК "Сумчанка" переміг у товариському матчі в Італії.
  • До італійського міста Бра команда прибула 27 березня для проведення тренувального збору з підготовки до Кубку європейських чемпіонів у дивізіоні "Трофі".