257 тисяч українців вже скористалися чатботом "єВорог", за допомогою якого можна повідомити про пересування російських колон чи підрозділів ЗС РФ.
Про це Міністерство цифрової інформації повідомило у Facebook.
"Ви робите неймовірний внесок до нашої спільної перемоги над російським загарбником. Наша команда 24/7 обробляє кожне повідомлення в чатботі та приємно вражена вашій допомозі ЗСУ. Продовжуйте надсилати нові подробиці про переміщення чи дії окупантів у чатбот єВорог", – йдеться у повідомленні Мінцифри.
У міністерстві зазначили, що вдячні кожному, хто повідомляє ЗСУ про переміщення та геолокацію окупантів.
"Ми вже знищили понад 20 тисяч окупантів та майже 5 тисяч ворожої техніки, зокрема еталон російського морського флоту — крейсер "Москва". Залишилося ще трохи. Єднаймося заради перемоги. Здолаємо ворога разом", – зазначили у міністерстві.
Що відомо
- З 15 квітня в додатку "Дія" повернулася можливість користуватися цифровими посвідченнями водія і техпаспортом. Ця опція була недоступна з початку вторгнення Росії в Україну.
- Google запускає фонд підтримки для українських стартапів на 5 млн доларів. Стартапи, що пройдуть відбір, отримають до $100 000 на бездольовій основі, а також візьмуть участь у програмі менторської підтримки від корпорації Google. Пріоритет буде надаватися компаніям та стартапам, що мають соціальну місію.
- В урядовому застосунку "Дія" відтепер знову можна внести зміни чи закрити ФОП, держреєстри знову запрацювали.
- За одну добу після відновлення автореєстрації ФОП українці зареєстрували понад 1 000 нових бізнесів, найбільше — у сфері інформаційних послуг.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну, день 52. Текстовий онлайн
Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!