У Дніпрі перебуває понад 60 тисяч переселенців

У Дніпрі перебуває понад 60 тисяч переселенців

У Дніпрі перебуває понад 60 тисяч переселенців
Дніпропетровська військова адміністрація

Наразі у Дніпрі перебуває понад 60 тисяч переселенців. Про це під час телевізійного ефіру “Єдині новини” повідомив Борис Філатов.

За його словами, багато людей їде до Дніпра з окупованих територій та територій, де ведуться бойові дії. Це, зокрема, люди з Харківщини, з Краматорська, з Маріуполя, які їдуть через Запоріжжя.

"Зараз у місті більше 60 тисяч переселенців, за приблизними оцінками. Багато з них їдуть через Дніпро транзитом і не стають на облік, тож порахувати точну кількість складно. Ми розміщуємо переселенців, годуємо, допомагаємо відновити документи, оформлюємо соцвиплати. Потік людей збільшується щодня", – зазначив міський голова.

Крім того, за словами Бориса Філатова, дніпряни, які виїхали в інші області, не дослухалися рекомендацій і повертаються до міста.

Також під час телевізійного ефіру “Єдині новини” Борис Філатов підтвердив наявність тіл російських військових або колаборантів з так званих “ДНР” та “ЛНР” у моргах Дніпра, проте не назвав їхню кількість. За його словами, їхню подальшу долю буде вирішувати військова адміністрація.

Читайте також

- З лікарень Дніпропетровщини виписали 30 дорослих та троє дітей, поранених у Краматорську

- Дніпропетровщина: у Тернівці працюють підприємства, приймають переселенців і ремонтують дороги

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок