Російські окупанти посилили обстріли Харкова: влада закликає не залишати укриття

Російські окупанти посилили обстріли Харкова: влада закликає не залишати укриття

Російські окупанти посилили обстріли Харкова: влада закликає не залишати укриття
Харків після обстрілу РФ 12 квітня, 2022 року. Фото: ГУ ДСНС в Харківській області

Через посилення обстрілів районів Харкова місцева влада закликала жителів уважно стежити за сигналами повітряної тривоги та за можливості не залишати укриття.

Про це 13 квітня у своєму відеозверненні сказав міський голова Харкова Ігор Терехов.

"Максимально перебувайте в укриттях. На вулицях не наближайтеся до підозрілих предметів. Якщо бачите снаряди, що не розірвалися, або міни — негайно повідомляйте рятувальникам за телефонами "101" та "112", — сказав Терехов.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов закликав реагувати на сигнали повітряної тривоги.

"Наостанок ще раз наголошу: як бачимо, росіяни постійно і хаотично завдають удари по житлових районах. Тому не нехтуйте сигналами тривоги!", — зазначив Синєгубов.

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович вважає, що для захоплення Харкова у російської армії не вистачить сил, але в умовах постійних обстрілів він рекомендує харків'янам самостійно вирішувати, чи залишати місто, та дослухатися до представників влади.

"Будуть обстріли, так. Харків триматимуть у напівоблозі. А їхати чи не їхати [з міста], кожен вирішує сам. Я рекомендую слухати місцеву військову адміністрацію і мера міста, вони видають рекомендації", — зазначив радник керівника ОП.

Що відомо

  • Кількість зруйнованих російськими обстрілами будівель у Харкові наближається до двох тисяч, повідомив 13 квітня у телеефірі Харківський міський голова Ігор Терехов.
На початок