У пунктах пропуску на Волині збільшилася кількість "ухилянтів"

У пунктах пропуску на Волині збільшилася кількість "ухилянтів"

У пунктах пропуску на Волині збільшилася кількість "ухилянтів"
Фото: Держприкордонслужба

З початку запровадження в Україні воєнного стану волинські прикордонники затримали майже чотири десятки чоловіків, які намагалися ухилитися від мобілізації та залишити країну.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Головне" на Суспільне Волинь розповіла речниця Волинського прикордонного загону Маргарита Вершиніна.

За останній тиждень на кордоні з Польщею виявили 10 чоловіків, які надали прикордонникам підроблені документи. Зі слів Маргарити Вершиніної, почастішали випадки, коли чоловіки, які підпадають під мобілізацію, підробляють документи для перетину кордону.

"В основному виявляємо підроблені військові квитки. Дехто видавав себе за іноземців і показував підроблений паспорт. Також фіксували підробку дитячих свідоцтв про народження, довідки про інвалідність", – зазначила речниця Волинського прикордонного загону.

Натомість, каже Маргарита Вершинна, зменшилася кількість спроб перетнути кордон у зеленій зоні, тобто поза пунктом пропуску.

Чоловікам, які намагалися покинути країну з підробленими документами, загрожує обмеження волі на строк до двох років.

Що відомо

  • Згідно з указом президента України, кордон не мають права перетинати чоловіки віком від 18 до 60 років. Територію України залишають лише жінки та неповнолітні діти.
Читайте також: "На Волині затримали дев'ятьох ухилянтів та організаторів їх втечі закордон"
На початок