У Рівному погасили марку "Русскій воєнний корабль, іді на...!"

У Рівному погасили марку "Русскій воєнний корабль, іді на...!"

У Рівному погасили марку "Русскій воєнний корабль, іді на...!"
Фото: РОВА

У Рівному погасили першу марку, видану в умовах воєнного стану. Вона має назву "Русскій воєнний корабль, іді на...!" Про це повідомили на Facebook Рівненської обласної військової адміністрації 12 квітня.

Така подія відбувається і в інших обласних центрах. Марку надрукували у двох номіналах: 500 тисяч для пересилання по Україні та 500 тисяч для відправлень закордон. Також до поштового випуску входить конверт.

Процес погашення марки у Рівному
Процес погашення марки у Рівному. Фото: Суспільне Рівне

Ескіз для поштової марки "Русский военный корабль, иди на*уй!" набрав найбільшу кількість голосів у конкурсі від Укрпошти. За цю роботу українського художника Бориса Гроха проголосували понад 1700 людей. На конкурс надіслали майже 500 різних ескізів не тільки з України, а й з-за кордону.

Що відомо

  • "Русскій воєнний корабль, іді на...!" — фраза-відповідь українського бійця з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року отримав російський корабель на пропозицію здатися.
  • Автора фрази​​ "Рускій воєнний корабль, іди на...!" прикордонника Романа Грибова нагородили відзнакою "За заслуги перед Черкащиною".

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок