У Харкові презентували марку з "російським воєнним кораблем"

У Харкові презентували марку з "російським воєнним кораблем"

У Харкові презентували марку з "російським воєнним кораблем"
Нова поштова марка.Харків.12 квітня.Фото: facebook.com/serhiy.zhadan

Марку з фразою українського морпіха з острова Зміїний "Русскій воєнний корабль, іді... !", яка увійшла в обіг в Україні, презентували у Харкові.

Харківський письменник та музикант Сергій Жадан опублікував фото нової марки.

"Відвідали харківську презентацію, закупили конвертів — будемо писати листи родичам у Росію", — написав Жадан.

Марку ввели в обіг 12 квітня, повідомили в "Укрпошті". На церемонії був автор фрази Роман Грибов.

"Без Романа Грибова не було ані поштової марки, ані такого потужного спротиву, приклад якого зокрема дали солдати з острова Зміїний. Борис Грох же втілив позицію морського піхотинця у своїй ілюстрації, яка перемогла у народному голосуванні за кращий ескіз для поштової марки. Тож від сьогодні філателістичний витвір можна придбати у головпоштамтах або онлайн", — написали у повідомленні.

Що відомо

  • Острів Зміїний, що входить до Кілійського району Одеської області 24 лютого атакували російські війська. На острові перебували 13 прикордонників. Спочатку військові отримали пропозицію здатися, на яку відповіли відмовою. Після цього на Зміїний почався ракетно-артилерійський удар. О 22:05 24 лютого острів захопили.
  • Інформація про те, що прикордонники, які обороняли острів Зміїний, вижили й були захоплені в полон, з'явилася в російських ЗМІ з'явилася 26 лютого була підтверджена — її почали перевіряти.
  • 24 березня за наказом президента Володимира Зеленського відбувся перший повноцінний обмін військовополоненими. У результаті було звільнено з полону моряків з рятувального катера, яких направили на острів Зміїний. у тому числі.

Читайте також

Мати морпіха, який сказав фразу про "русский корабль", розповіла про сина
На початок