Росіяни піддають тортурам взятого у полон одеського священника – капелан

Росіяни піддають тортурам взятого у полон одеського священника – капелан

Росіяни піддають тортурам взятого у полон одеського священника – капелан
Олександр Чоков із рятувальною місією на судні "Сапфір". Facebook // Олександр Чоков

Настоятеля Свято-Троїцького храму Одеси Василя Вирозуба, який перебував на захопленому росіянами судні "Сапфір", утримують у слідчому ізоляторі №2 міста Старий Оскол в Бєлгородскій області РФ. Про це у Facebook повідомив звільнений з російського полону військовий капелан 35 окремої бригади морської піхоти Михайла Остроградського Олександр Чоков.

"Його заточили в карцер, піддають тортурам, звинувачують в шпигунстві. Звертаюсь до міжнародних організацій Червоного хреста та інших організацій по захисту прав людини, це є злочин!" – написав священник.

Що відомо

  • Острів Зміїний, що входить до Кілійського району Одеської області 24 лютого атакували російські війська. На острові перебували 13 прикордонників. Спочатку військові отримали пропозицію здатися, на яку відповіли відмовою. Після цього на Зміїний почався ракетно-артилерійській удар.
  • Інформація про те, що прикордонники, які обороняли острів Зміїний, вижили й були захоплені в полон, з'явилася в російських ЗМІ з'явилася 26 лютого була підтверджена — її почали перевіряти.
  • 1 березня ЗСУ ідентифікували більшість прикордонників з острова Зміїний, аналізуючи російські відео.
  • Боцман та наглядач маяка острова Зміїний повернулися в Україну під час обміну полонених моряків з рятувального судна "Сапфір".
  • Росіяни взяли в заручники священника ПЦУ, який намагався забрати тіла загиблих на Зміїному

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок