Музична колонка замість тренажера. Олег Верняєв показав, як тримає себе в формі на карантині

Музична колонка замість тренажера. Олег Верняєв показав, як тримає себе в формі на карантині

Музична колонка замість тренажера. Олег Верняєв показав, як тримає себе в формі на карантині Facebook Oleg Verniaev

У рамках "квартирника", який розпочала спортивна редакція Суспільного, гімнаст показав, як адаптується до тренувань у домашніх умовах та знайшов позитив у перенесенні Олімпійських ігор на рік.

"Карантин - штука виснажлива. Важко сидіти вдома, особливо спортсменам. Адже ми звикли до адреналіну, до емоцій, до того, що в нас скільки енергії й нам треба кудись її виплескувати... А тут - вже 8 днів удома." - поскаржився Верняєв.

"З приводу перенесення Олімпійських ігор - я відреагував, напевно, неправильно. Але в мене є тепер більше часу надолужити те, що я втратив за період моїх травм" - додав спортсмен.

Також олімпійський чемпіон показав, які вправи робить удома, щоб тримати себе у формі та як використовує замість тренажера... музичну колонку.

Раніше, домашнє тренування під час карантину показала каратистка Анжеліка Терлюга. Спортсменка виконала вправи зі своєї улюбленої йоги.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start