Кабінет міністрів продовжив терміни надання грошової допомоги переселенцям, які були змушені покинути свої домівки через збройну агресію Росії.
Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 9 квітня, повідомляє пресслужба Кабміну. Відтак переселенці зможуть скористатися програмою підтримки до кінця квітня.
"Підтримка наших людей — це пріоритет, по всій країні. Тих, хто вимушений був поїхати, і тих, хто залишився у своїх домівках. Підтримка грошима, житлом, їжею, ліками. Будемо робити все, аби ніхто не залишався сам на сам із цієї бідою", — наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Як зазначається у повідомленні дорослі громадяни України матимуть можливість отримати виплату у розмірі 2 тисячі гривень, а також 3 тисячі гривень допомоги на дитину.
Раніше повідомлялось, що Кабінет міністрів передав на розгляд президента Володимира Зеленського проєкт указу про створення Фонду відновлення України.
Війна — усі останні новини
Що відомо
- Уряд схвалив повне торговельне ембарго на торгівлю з Росією, а також рішення про примусове вилучення в Україні об’єктів права власності РФ.
- 5 квітня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Кабмін розробляє механізм оцінки і відновлення зруйнованого російськими військами житла та об'єктів інфраструктури.
- Через бомбардування та обстріли в Україні були пошкоджені 869 закладів освіти. 83 з них зруйновані повністю.
- Міністерство цифрової трансформації запустило всесвітній флешмоб зі збору коштів на відновлення України. Для участі в ньому необхідно пожертвувати 99 гривень або 2,99 долара.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну, день 45. Текстовий онлайн
План Маршала для України. Кабмін створює чотири фонди на відновлення України
Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!