Результат цієї війни буде вирішено за 2-3 тижні — Арестович

Результат цієї війни буде вирішено за 2-3 тижні — Арестович

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що Україну очікує "дуже важка битва на сході, за Маріуполь". Про це Арестович розповів журналістам під час візиту до звільненого від окупантів Ірпеня.

"Маріуполь треба звільнити, ми не можемо його кинути. І певні дії ми застосовуємо вже. Якщо перша доля війни переважно вирішувалась кампанією на півночі, то зараз друга — на сході. В залежності від її вирішення буде і зрозуміло.Я думаю на нашу користь все вирішиться, у них немає резерву на те, щоб продовжувати активно цю фазу. На збір цих резервів щонайменше 2-3 місяці. Санкції доб'ють економіку. Тобто зараз протягом 2-3 тижнів має бути вирішено. Я часто казав 2-3 тижні, але це від початку другої фази. От зараз вона починається. Думаю за три доби вони активно мають піти. І після цього 2 тижні вирішать все", — зазначив Арестович.

Він також додав, що, на його думку, війська РФ вже не повернуться на північ Київської області.

Вони сюди не повернуться точно. Бо щоб сюди повернутися потрібно щонайменше створити таке саме угруповування. На що вони не здатні, у них немає мобілізаційного потенціалу. А до того ж з чисто військової точки зору, зараз вони переносять зусилля на схід, Маріуполь. Тобто вони через Росію повертаються, а через Бєлгород через Куп'янськ перезапускаються. Але в Бєлгороді з ними постійно щось трапляється", — розповів Арестович.

Що відомо

  • 30 березня Міноборони Великої Британії заявило, що з огляду на військові невдачі на київському напрямку РФ відведе свої збройні формування від української столиці, щоб посилити наступ на Донбасі.
  • Українські військові 28 березня звільнили місто Ірпінь Київської області від російських військ.
  • У НАТО вважають, що заяви РФ про відведення військ на деяких ділянках, зокрема під Києвом, свідчать лише про перегрупування російських військ.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 38. Текстовий онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок