Підірвали переправу і пішли. Російські окупанти вийшли з Городні

Підірвали переправу і пішли. Російські окупанти вийшли з Городні

Підірвали переправу і пішли. Російські окупанти вийшли з Городні
Новини Городнянщини

1 квітня російські окупаційні війська покинули місто Городня. Про це Суспільному повідомив голова Городнянської ТГ Андрій Богдан. За його словами зараз ситуація в місті контрольована.

За словами Богдана, перед відходом окупаційні війська росії підірвали переправу та відрізали частину громади від сполучення з Черніговом. На околицях міста Городня, росіяни залишили розбиту техніку, її будуть використовувати для того, щоб спробувати полагодити міст та відновити сполучення з обласним центром, повідомив голова ТГ.

Зараз шукають можливість доправити до Городні готівку, щоб виплатити пенсії та інші соціальні виплати людям. За словами Андрія Богдана, поки Городня була в окупації, людям роздавали по 500 гривень. Комунальні служби працювали, їжі та харчів вистачало, медикаменти були.

Взагалі, за словами Богдана, у громаді ситуація була спокійна. Порядок охороняли добровольці, чергували та патрулювали місто. В людей настрій позитивний, єдине побоюються, щоб російські війська не повернулись.

Також в місті окупанти залишили 1 танк. За словами Андрія Богдана, він схожий на неушкоджений та справний, його охороняють місцеві, щоб потім передати до ЗСУ.

Читайте також:

У Новому Бикові росіяни використовували дітей в якості живого щита

На початок