Жителям Кіровоградщини заборонили ходити в ліс

Жителям Кіровоградщини заборонили ходити в ліс

Жителям Кіровоградщини заборонили ходити в ліс
lisvolyn.gov.ua

Жителям Кіровоградської області заборонили ходити та їздити в ліс. Заборону ввели для того, щоб не допустити виникнення лісових пожеж, та на час дії в країні воєнного стану. Про це Суспільному розповіла речниця обласного упраління лісового та мисливського господарства Аліна Сергійчук.

Заборона не поширюється на військових, поліцейських, рятувальників та лісівників.

За порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачений штраф. Для населення від 4590 грн до 15300, для посадовців – від 4590 до до 30600 грн.

За випалювання стерні, луків, пасовищ тощо сума штрафу для населення – від 3060 грн до 6120. Для посадовців – від 15300 грн. до 21420 грн.

За словами Аліни Сергійчук, на 27 березня в лісах Кіровоградської області зафіксували три пожежі на ділянках площею два гектари.

Що відомо

За добу у Кіровоградській області сталося 36 пожеж сухої трави, розповіла речниця служби з надзвичайних в області Оксана Мачак. У Кропивницькому районі та місті Кропивницький – 10 займань, у Голованівському районі – 9, в Олександрійському – 10 та в Новоукраїнському районі – 7. Загальна площа вигорілої землі майже 30 гектарів.

3 березня 2022 року ВР внесла зміни до ККУ, посиливши відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану. Зокрема це стосується паліїв сухої трави. Відповідальність за злочини, передбачені ст.113 “Диверсія”, караються від 15 років до довічного ув'язнення.

Читайте також

На початок