Працівники Росатому пояснили, чому не хочуть повертатись із Рівненщини в РФ

Працівники Росатому пояснили, чому не хочуть повертатись із Рівненщини в РФ

Працівники Росатому пояснили, чому не хочуть повертатись із Рівненщини в РФ
Працівники Росатому, які доправили ядерне паливо на Рівненську АЕС/Фото: Енергоатом

Працівники Росатому, які з 22 лютого перебувають на території України та привезли на Рівненську АЕС радіоактивне паливо, не хочуть повертатись назад у РФ. Про це вони сказали у відео, яке оприлюднило українське підприємство Енергоатом у Telegram. Раніше Росія оприлюднила інформацію, нібито цих людей утримують силою, але українська сторона це спростувала.

Із озвученої у відео інформації, 17 березня росіяни повністю розвантажили паливо для РАЕС та передали станції. Вони уточнюють, що “працювали в гарних умовах”. І додають, що саме в Україні побачили, що вчиняє російська армія з мирними людьми.

“Ми бачимо ті жахи, які творять наші співвітчизники. Вони вбивають дітей, матерів, громадян України. Тут ми побачили всю правду”, – каже один зі співробітників Росатому.

“Не розуміємо, як офіцери можуть віддавати наказ бомбити атомні станції. Ми розуміємо, що наслідки цього можуть виявитися плачевними та призвести до ядерної катастрофи. І не розуміємо, чому відбуваються обстріли Чорнобильської та Запорізької атомних станцій”, — додає інший працівник.

“Ми не хочемо брати в цьому участі і мати стосунок до цього. Після всього побаченого нам страшно повертатися”, — сказав четвертий працівник.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок