Захоплена військовими РФ Каховська ГЕС знаходиться в управлінні Укргідроенерго

Захоплена військовими РФ Каховська ГЕС знаходиться в управлінні Укргідроенерго

Захоплена військовими РФ Каховська ГЕС знаходиться в управлінні Укргідроенерго
Фото: https://uk.wikipedia.org

Каховська ГЕС, яку в перші дні вторгнення захопили російські військові, перебуває в управлінні Укргідроенерго. Про це у всеукраїнському телемарафоні розповів генеральний директор ПРАТ Ігор Сирота.

За його словами, на сьогодні компанія працює стабільно. Військові РФ не намагалися ввести на станцію своє керівництво.

"Під час захоплення весь колектив був на станції. Вони попросили, щоб всі її залишили, але розуміючи, що сьогодні йде паводок, директор станції та головний інженер переконали, що там має бути оперативна служба, яка буде проводити цю роботу", - розповів Сирота

Каховська ГЕС, каже генеральний директор Укргідроенерго, кінцева станція у каскаді, треба, щоб вона працювала, особливо коли йде паводок.

"По-іншому, якщо буде йти паводок і не будуть працювати агрегати греблі, то може знести Каховську ГЕС", - розповів Сирота.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України і розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 24 лютого головну споруду Північно-Кримського каналу та Каховську ГЕС на території Херсонської області захопили окупанти. Каховка, Таврійськ та Нова Каховка з першого дня війни опинились в тимчасовій окупації.
  • 16 березня горіла Каховська гідроелектростанція. Пожежники та спеціалісти-енергетики встановили, що загоряння сталося в результаті перепаду електричного струму.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок