На Дніпропетровщину надійшли медикаменти для лікування захворювань щитоподібної залози

На Дніпропетровщину надійшли медикаменти для лікування захворювань щитоподібної залози

На Дніпропетровщину надійшли медикаменти для лікування захворювань щитоподібної залози
УНІАН

На Дніпропетровщину надійшли перші партії ліків "Еутирокс", призначених для замісної терапії при захворюваннях щитоподібної залози. Про це під час брифінгу 25 березня повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної військової адміністрації Тетяна  Квітницька.

"В залежності від заявок аптечної мережі вже з 25 березня аптеки почнуть отримувати від постачальників ці препарати. Можна цікавитися в аптеках, коли їх можна отримати за призначенням лікаря", - розповіла посадовиця.

За словами Тетяни Квітницької, галузь охорони здоров’я Дніпропетровщини продовжує працювати в умовах воєнного стану. У центрах первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторіях надається повний обсяг медичної допомоги як при гострих випадках, так і хронічних захворюваннях.

"Людина має право звернутися до амбулаторії за місцем свого перебування навіть без укладеної декларації із сімейним лікарем і отримати необхідні консультації, призначення, профілактичні щеплення, зокрема й від коронавірусу. А також рецептурні медикаменти за програмою "Доступні ліки", - сказала вона.

Також, як зазначила посадовиця, забезпечено видачу препаратів інсуліну, ліків за психіатричним напрямом, зокрема для хворих на епілепсію. У повному обсязі забезпечено й АРВ терапію для хворих ВІЛ/СНІД.

Читайте також

- Медичні заклади Дніпропетровщини отримали супутникове обладнання Starlink

- "Help Ukrainian Hospitals". Дніпряни створили фонд за кордоном та допомагають лікарням міста

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок