Громадяни Росії почали масово скуповувати лікарські засоби на тлі побоювань, що деякі медичні препарати можуть зникнути з продажу через санкції, запроваджені з боку країн Заходу.
Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані аналітиків DSM Group.
Зокрема, у період із 28 лютого по 13 березня росіяни придбали 270,5 мільйона лікарських засобів на 98,6 мільярда рублів. При цьому в січні громадяни РФ купили в аптеках 288 мільйонів товарів на суму у 100 мільярдів рублів. Відтак обсяги закупівлі ліків зросли орієнтовно
"Це був страх. Перший страх полягав у тому, що все може здорожчати, а другий страх — у тому, що потрібних ліків через якийсь час не буде", — зазначив у коментарі виданню генеральний директор DSM Group Сергій Шуляк.
За даними видання, зокрема, громадяни Росії купують антидепресанти, снодійні та протизаплідні засоби.
Що відомо
- Сполучені Штати Америки у координації з Європейським Союзом та G7 ввели санкції проти ще понад 400 членів російської еліти, зокрема проти членів Державної думи РФ та оборонних підприємств Росії.
- Велика Британія запровадила нові санкції проти Росії і Білорусі.
- США та Європейський Союз заблокували заявку Білорусі на вступ до Світової організації торгівлі (СОТ) через її співучасть у повномасштабному російському вторгненні в Україну.
- Прем‘єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про обмеження вивезення цукру та зернових до країн Євразійського економічного союзу.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну. Місяць війни у фото
Місяць війни Росії проти України. Хроніка 24 березня
Я готовий піти на все, якщо моя хода буде з нашим народом — інтерв’ю Зеленського
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne
"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!