У Києві встановлюють захисні конструкції для пам’яток культурної спадщини

У Києві встановлюють захисні конструкції для пам’яток культурної спадщини

У Києві встановлюють захисні конструкції для пам’яток культурної спадщини
Фото: Департамент охорони культурної спадщини КМДА

Як повідомляє Київська міська державна адміністрація у своїх соцмережах, столиця активно встановляє захисні конструкції для пам'яток культурної спадщини.

Зазначається, що вже завершені роботи біля пам’ятника Самсону, завершують захист пам’ятника Володимиру. Днями розпочнуть роботи біля пам’ятників Григорію Сковороді, Богдану Хмельницькому, Грушевському, Шевченку, Лисенку, Сагайдачному, на монументі та колоні Магдебурзького права.

Також повідомляється, що Департамент охорони культурної спадщини шукає варіанти 3D-моделювання важливих культурних та історичних пам’яток, будівель, які можуть потрапити під вогонь російських окупантів.

"Місто дякує громадськості, яка долучається до захисту пам’яток та культурних об’єктів від можливого знищення російськими окупантами. Зокрема, силами активістів здійснені роботи в Театрі на Подолі, захищено мозаїки на фунікулері", – повідомляє КМДА.

В Києві встановлюють захисні конструкції для пам’яток культурної спадщини
Пам'ятник Самсону на Контрактовій площі в Києві. Фото: Департамент охорони культурної спадщини КМДА

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ