Кілька десятків дитячих малюнків передадуть з Рівного військовим на передову. Їх намалювали учні місцевої недільної школи, а також діти, які прибули з місць, де точаться бої.
Олександра Прищепа приїхала до Рівного з мамою та братом два тижні тому із селища Бородянка, що під Києвом. Свої малюнки дитина коментує так:
"Щоб Україна перемогла Росію і щоб Путін здох".

Мама дівчинки Анна розповідає: виїжджати не поспішали, бо сподівалися, що бойові дії незабаром завершаться.
"Там дуже сильна розруха, будинки розбиті, люди вмерлі просто валяються на тротуарах, дуже страшно. Вони (окупанти,-ред.) заходять по хатах, просять одяг, просять їсти, а хто не відчиняє, то вони виламують двері, а хто сховався в погріб і вони знають, що ті знаходяться дома, вони вибивають автоматом скло і кажуть: "або ви виходите з погреба, або ми зараз кидаємо гранату", — розповідає Анна Прищепа.
Аби відволікти дітей, які разом з батьками змушені були покинути свої домівки, в одному з храмів Рівного організували простір, де вони, зокрема, малюють для військових.

"Вони пишуть листи, плетуть різні браслети, малюють малюнки, виготовляють різноманітні коробки, приносять з дому всі свої роботи й малюнки, і різноманітні вироби. Таким чином дітки хочуть так само показати нашим захисникам, надихнути їх до нашої перемоги, до нашої спільної перемоги", — коментує координаторка волонтерського центру Мирослава Хоміцька.
Тут займаються діти з Сум, Харкова, Київщини та з Донеччини.

Сім'я Ульянових приїхала до Рівного з Харкова. Нині тут вони займаються волонтерством.

"Кому треба було, той поїхав. Хто хотів — поїхав в Польщу, хто куди, але ж ніхто не поїхав в Росію. Я не знаю, для кого ця війна, для чого вона потрібна. Хочемо додому, сильно хочемо", — зізнається Анна Ульянова.
Донька Альбіна Ульянова розповідає, що після початку війни десять днів жили у метро.
"А потім ми по тунелях йшли до вокзалу, а звідти ми приїхали сюди. Я намалювала солдатам — "повертайтеся живими", намалювала українського солдата, ще я намалювала українські сердечка", — каже дівчинка.
Читайте також
- "Всі вкупочці!": у Рівному запустили культурно-освітній простір для переселенців
- Понад півтори тисячі дітей переселенців відновили дистанційне навчання на Рівненщині
- "Пан Коцький" в гуртожитку: рівненські лялькарі організували виставу для дітей переселенців
Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки
Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber
Долучайтесь до нас в Instagram