У Кам'янець-Подільському відбудеться кінофестиваль "Бруківка"

У Кам'янець-Подільському відбудеться кінофестиваль "Бруківка"

У Кам'янець-Подільському відбудеться кінофестиваль "Бруківка"

З 24 березня в місті Кам’янець-Подільський відбудуться спеціальні благодійні покази сучасного українського кіно у межах V-го Міжнародного кінофестивалю "Бруківка". Усі зібрані кошти підуть на підтримку Збройних сил України. Про це повідомляється на Facebook-сторінці події.

На фестивалі відбудеться показ авторських фільмів, творчі зустрічі з режисерами, акторами, композиторами та продюсерами. Перед показами виступатимуть в акустичному форматі музичні гурти. Окрема увага, як повідомляють організатори, буде зосереджена на показах анімаційних фільмів для дітей.

Розпочнеться кінофестиваль 24 березня о 16:00 в готельному комплексі "7 Днів" з показу художньої стрічки "Нестримний", документального фільму "Гончарна майстерня" та виступу гурту "Експансія".

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок