У Мелітополі викрали 75-річного батька журналістки

У Мелітополі викрали 75-річного батька журналістки

У Мелітополі викрали 75-річного батька журналістки
Фото: Vadim Novikov/1ua.com.ua

23 березня російські окупанти вдерлись до будинку журналістки та директорки сайту "Ріа-Мелітополь" Світлани Залізецької та викрали її 75-річного батька.

Про це Суспільному повідомила сама Світлана Залізецька.

В будинку на момент вторгнення росіян були батьки журналістки. Окупанти провели обшук, забрали батька журналістки та відвезли в невідомому напрямку:

"Ходять рідні дізнаються, де він і коли його відпустять, на цю тему з ними спілкуватись не хочуть взагалі. В мого батька був інсульт, в мами обширний інфаркт із зупинкою серця, я не знаю, як вони це переживуть. Вони передали мамі, що повернуть батька тільки після того, як до них прийду я. Але я не планую йти, бо я поїхала з міста, після бесіди з Галиною Данильченко, котра через декілька днів після нашої розмови проголосила себе виконуючою обов’язки "мера" міста", - каже журналістка.

За її словами Данильченко пропонувала їй співпрацю з окупантами, розказувала про перспективи. Після цієї бесіди вона вирішила поїхати з міста, бо співпрацювати з росіянами не збирається.

Стан та місце перебування батька журналістки наразі невідоме. За словами Світлани Залізецької, вона вже звернулася до головного управління Національної поліції у Запорізькій області та чекає на відповідь.

Що відомо

  • 19 березня Запорізька обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо викрадення російськими окупантами журналістки hromadske.ua Вікторії Рощиної на Запоріжжі. 21 березня стало відомо, що журналістку відпустили.
  • 21 березня російські окупанти викрали кількох працівників редакції видання "Мелітопольські відомості" та видавця Михайла Кумока. Ввечері того ж дня міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомив, що всі викрадені люди перебувають у безпеці.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну: ситуація в Запорізькій області. День 28-й. Текстовий онлайн

У Бердянську заявили про зникнення нардепа Пономарьова

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок