Керівника рівненського "облздраву" звільнили, в тому числі й через коронавірус

Керівника рівненського "облздраву" звільнили, в тому числі й через коронавірус

Керівника рівненського "облздраву" звільнили, в тому числі й через коронавірус

Начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрія Осіпчука звільнено з посади. Інформацію, яка вчора пізно ввечері з’явилась у низці ЗМІ з посиланням на власні джерела, сьогодні Суспільному офіційно підтвердив начальник управління зв’язків з громадськістю Олександр Поліщук.

– Так, ця інформація відповідає дійсності. Відповідне розпорядження голова адміністрації підписав учора. Йдеться про неналежне виконання службових обов’язків, зокрема і в частині готовності Рівненщини до коронавірусусказав пан Поліщук.

На яких умовах відбулось звільнення – пообіцяв уточнити.

Суспільне також зателефонувало до Юрія Осіпчука. Він сказав, що коментувати цю ситуацію буде після того, як отримає на руки розпорядження. Він додав, що про звільнення йому відомо. Коментар екс-посадовця ми подамо, як тільки отримаємо.

Нагадаємо, Юрій Осіпчук керував управлінням від травня 2014-го року. Він також є депутатом Рівнеради від партії "Свобода".

На головному фото – Юрій Осіпчук за трибуною на останній сесії Рівненської облради. Щодо ситуації про готовність медичної галузі до коронавірусу спершу доповідав його заступник Олег Вівсянник, а голова ОДА Віталій Коваль пояснив, що пан Осіпчук вийшов з відпустки і не володіє усією ситуацією. Однак згодом Юрій Осіпчук все ж взяв слово.

Колег він закликав не легковажити із порадами та ходити в масках, а щодо їх нестачі зазначив, що управління – не фабрика, щоб їх друкувати. Також посадовець зазначив, що суми, які озвучувало управління і до яких у обранців були питання, пов'язані із певними бюрократичними моментами, які обійти вони не могли.

На початок