Найскладніша ситуація у Попасній, Гірській ВЦА, Рубіжному — Гайдай

Найскладніша ситуація у Попасній, Гірській ВЦА, Рубіжному — Гайдай

Найскладніша ситуація у Попасній, Гірській ВЦА, Рубіжному — Гайдай
У 2020 році у День державного прапора ну Луганщині на горі Пристін за 30 км від кордону з РФ розгорнули 20-метровий прапор України. Фото: Новопсковська селищна рада

У Луганській області російські військові на тимчасово окупованих територіях залишають людей без зв'язку. В міста е запаси продуктів, але нових поставок немає. По всій лінії зіткнення йдуть постійні обстріли. Найскладніша ситуація там, де армія РФ намагається прорвати оборону ЗСУ. Про це повідомив голова Луганські обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

"Найскладніша на цей час це Попасна, Гірська ВЦА, Рубіжне - напевно найскладніша ситуація. А взагалі то вся територія Луганської області підконтрольна Україні постійно обстрілюється російськими окупаційними військами із всіх видів озброєння яке в них є і навіть літаками", — повідомив Сергій Гайдай.

За словами Сергія Гайдая російська армія намагається прорватися у двох місцях, у Попасній та між Кремінною та Рубіжним. Українські військові тримають оборону та відбивають атаки, то армія РФ почала зрівнювати із землею всі будинки, всю інфраструктуру.

Сергія Гайдай розповів, що ситуація у Станиці Луганській та Щасті складна, через відсутність постачання. В містах ще е запаси продуктів, але надалі товари доведеться закупати із Росії.

"Раніше люди виходили на проукраїнські мітинги у Старобільську, Сватові, всюди. До цієї пори поки орки не почали розстрілювати мітинги. Тому зараз люди вже не виходять, бо розуміють, що це пряма небезпека життю", — заявив Сергій Гайдай.

Сергій Гайдай додав, що людям намагаються перекрити телебачення та радіо. Російські військові вже встановлюють свій мобільний зв'язок та перемикати ТВ канали на російські. Але є доступ до інтернету.

"У Сєвєродонецьку не в перше вже обстрілюють лікарню. До речі всі лікарні окупанти обстрілюють. І Лисичанську дитячу лікарню і наші лікарні у Сєвєродонецьку, Попасній, всюди. Слава богу, що після сьогоднішнього обстрілу немає там загиблих", — повідомив Сергій Гайдай.

Читайте також

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок