Уряд спростив вимоги до маркування імпортних продуктів

Уряд спростив вимоги до маркування імпортних продуктів

Уряд спростив вимоги до маркування імпортних продуктів
Фото: Суспільне Новини

Кабінет Міністрів спростив вимоги до маркування імпортних продуктів харчування, щоб пришвидшити їх ввезення в Україну в умовах воєнного стану.

Як повідомила пресслужба Міністерства економіки, йдеться про пом’якшення низки вимог до операторів ринку, які ввозять продукцію до України.

Так, з даними міністерства, відтепер постачальники харчової продукції можуть не вказувати інформацію про продукт державною мовою України. Натомість партія товару має обов’язково супроводжуватись даними українською мовою.

Маркування продуктів харчування та кормів, які пересилаються як гуманітарна допомога, дозволяється здійснювати мовою імпортера. Крім того, оператори ринку у разі закриття своїх підприємств можуть використовувати залишки упаковки або тари на інших потужностях, що виробляють аналогічні харчові продукти і корми.

"Послаблення вимог до імпортерів дозволить швидше постачати українцям продукти, яких вони найбільше потребують", — зазначили в уряді.

Війна — усі останні новини

Що відомо

  • 18 березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що в Україні безкоштовно роздаватимуть набори соціальних продуктів мешканцям міст, які опинилися в оточенні або знаходяться на лінії бойових дій.
  • На початку березня Кабінет міністрів спростив порядок використання коштів резервного фонду державного бюджету в період дії воєнного стану.

Читайте також

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Вторгнення Росії в Україну, день двадцять шостий. Онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок