На Рівненщині виші навчатимуть студентів-переселенців безкоштовно

На Рівненщині виші навчатимуть студентів-переселенців безкоштовно

На Рівненщині виші навчатимуть студентів-переселенців безкоштовно
Ілюстрація/Фото: Суспільне Рівне

Студенти-переселенці, які переїхали на Рівненщину, зможуть безкоштовно навчатись на території області. Про це Суспільному повідомив речник обласної військової адміністрації Олександр Поліщук. Також за студентами збережуть місце навчання та стипендії.

Рішення розпочати дистанційне навчання прийняли усі заклади передвищої та вищої освіти Рівненської області. Долучитись до процесу можуть і ті студенти, які стали вимушеними переселенцями, — зазначив Олександр Поліщук.

"Навчання студентів з інших областей відбуватиметься на правах академічної мобільності. Тобто, студентів не відраховуватимуть з університетів, за ними зберігається місце навчання та стипендія. Студентів долучатимуть до навчання безкоштовно вільними слухачами та нададуть гуртожитки", — повідомив речник.

За його інформацією, здобувачі освіти повинні обрати той заклад освіти, в якому є відповідна спеціальність. Після закінчення процесу заклади освіти видадуть відповідні довідки.

За даними речника ОВА, станом на 21 березня тимчасово в області перебувають близько 4,5 тисяч школярів та 756 студентів.

Що відомо

  • Від понеділка, 14 березня, у школах, позашкільних закладах та вишах Рівненщини відновили дистанційне навчання.
  • Станом на 19 березня на Рівненщину з різних регіонів країни прибули 2 244 дитини, повідомили у пресслужбі ОВА. З них четверо обрали сімейну форму навчання, 1 561 учень – на дистанційній формі навчання.
  • На сайті Міністерства освіти і науки у розділі "Всеукраїнська школа онлайн" розмістили заняття для 1-11 класів.
  • На сайті Рівненської військової адміністрації оприлюднили список цілодобових "гарячих ліній" та важливих телефонів, які актуальні під час воєнного стану.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок