В Олешках на Херсонщині військові РФ напідпитку забрали хлопця. Тримали його не довго

В Олешках на Херсонщині військові РФ напідпитку забрали хлопця. Тримали його не довго

В Олешках на Херсонщині військові РФ напідпитку забрали хлопця. Тримали його не довго

Олешківський міський голова Євген Рищук у відеозверненні на сторінці у Facebook розповів, що російські військові напідпитку серед білого дня забрали місцевого хлопця в невідомому напрямку. Через деякий час хлопця відпустили.

"Російські військові напідпитку пішли в напрямку магазину АТБ. Вони серед натовпу забрали хлопця. Вести якісь перемовини не має з ким. Ситуація складна. Прошу всіх, по можливості, менше ходити містом. Якщо побачили десь здалеку військових - краще піти в інший бік", - каже міський голова. Через деякий час хлопця відпустили.

У попередньому ранковому зверненні Євген Рищук розказав про ситуацію в громаді. Насамперед про те, що військові РФ захопили автопарк.

"У наш автопарк зайшли військові РФ і не віддають наші автобуси. Провести перемовини ні з ким. Не могли надати необхідну допомогу родині, яка їхала на автівці з Каланчака і потрапила в аварію. Завдяки депутатам і священнику вдалось проїхати "швидкій" до місця і надати допомогу", - розповів Євген Рищук.

Також він повідомив, що не має інформації про зниклого Олександра Зарівного. Зв'язок з ним втрачений і немає уповноважених з боку російських військових, з якими можна було б вести перемовини.

За його словами, громада з хлібом, вода і електроенергія є. Вночі вулиці Олешок будуть освітлюватись. Це допоможе місцевим жителям, які патрулюють місто і перешкоджають мародерам. Найгостріша проблема для громади – нестача медикаментів. Міський голова попрохав при зверненнях до нього відразу вказувати контакти особи, яка терміново потребує ліків.

21 березня містом курсуватиме маршрутка, яка здійснить три рейси.

Євген Рищук пообіцяв олешківцям щоранку і увечері виходити на відеозв’язок, щоб інформувати про стан справ у громаді.

Що відомо:

  • Понад двадцять днів російські війська на Херсонщині. Вони "господарюють" в населених пунктах, залякують місцевих жителів, проводять обшуки, мародерствують, викрадають людей.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають.
  • Прибічники окупантів намагаються дезінформувати жителів Херсонщини. Вони проводять мітинги, роздають "допомогу" з російського гумконвоя, створюють фейковий комітет з порятунку Херсона.
  • 19 березня російські військові вкотре не пропустили на Херсонщину фури із гуманітарним вантажем і не дозволили розвантажити необхідний жителям Херсонщини вантаж.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок