На Чернігівщині окупанти незаконно затримують представників органів місцевого самоврядування

На Чернігівщині окупанти незаконно затримують представників органів місцевого самоврядування

На Чернігівщині окупанти незаконно затримують представників органів місцевого самоврядування

У Чернігівській області на тимчасово непідконтрольних Україні територіях російські війська незаконно затримують представників місцевого самоврядування. Про це повідомляє пресслужба Чернігівської обласної військової адміністрації.

Так, в селі Андріївка Михайло-Коцюбинської громади російські окупанти затримали старосту села Миколу Будаловського та місцеву депутатку і директорку школи Тетяну Безлюдну. Сталося це 20 березня в обід, інформацію Суспільному підтвердили місцеві жителі на умовах анонімності.

Зі слів місцевої жительки, староста у той день виїхав з села за медикаментами для односельців. В цей час в село заїхала колона російської техніки. Старості люди не рекомендували повертатися назад, але він це зробив.

«Прийшли до нього в двір, забрали, вивели і відтоді не виходить зв'язок», - розповіла місцева жителька.

Причин, чому затримали старосту та директорку школи, місцеві не знають. Як стало відомо під час підготовки цього матеріалу, старосту села окупанти вже відпустили.

Затримали також старосту с. Грем’яч Новгород-Сіверської громади. Із посиланням на свідчення місцевих жителів ОВА повідомляє, що старосту військової технікою вивезли на росію.

У с. Нова Басань повідомили про викрадення двох представників місцевого самоврядування, - інформацію наразі перевіряють.

Чернігівська ОВА просить місцевих жителів, які володіють подібною інформацію або стали свідком злочинів російської армії, негайно звертатись до голів громад чи районних військових адміністрацій, до інших компетентних органів.

Читайте також:

У Чернігові російський снаряд влучив під машину, яка розвозила людям воду. Є загиблі та травмовані

На початок