З гумконвоєм, який виїхав до Вовчанська на Харківщині, втратили зв'язок — Синєгубов

З гумконвоєм, який виїхав до Вовчанська на Харківщині, втратили зв'язок — Синєгубов

Доповнено
З гумконвоєм, який виїхав до Вовчанська на Харківщині, втратили зв'язок — Синєгубов
facebook.com/cpmsdvovch

З гуманітарною колоною, яка 20 березня мала доставити до Вовчанська, який тимчасово перебуває під контролем російських військових, продукти, втратили зв'язок.

Про це ввечері 20 березня повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Колона прямувала в напрямку міста Вовчанськ, це теж для нас критичний напрямок. В складі колони були й швидкі, і автобуси для можливої евакуації, і дві фури по 20 т з гуманітарним вантажем. Як тільки вони переїхали окружну з боку Салтівки і попрямували далі, то зв'язок перервався", — розказав Синєгубов у відеозверненні.

"Декілька годин ми намагаємося з Офісом Президента, Іриною Верещук встановити їх місцеперебування. По трекерах GPS, ми розуміємо, що ця колона зараз перебуває під контролем окупаційних військ. Будемо робити все можливе, щоб повернути наших людей, щоб вони були у безпеці", — сказав Синєгубов.

Доповнено 22:22. Віцепрем'єрка Ірина Верещук повідомила, що на 22:00 перемовини про повернення людей, які везли гуманітарну допомогу до Вовчанська, тривають. За її словами, гумконвой супроводжували п'ять водіїв та лікар:

  • водій швидкої допомоги Кашкаров Артем Васильович;
  • лікар Бурда Артем Олександрович;
  • водій Гончаренко Владислав Юрійович;
  • водій Позір Павло Вікторович;
  • водій Корнейко Павло Олександрович;
  • водій Маслов Олександр Іванович.

"Вони гідно і сміливо виконували свій громадянський обов'язок — доставляли дуже необхідну продуктову і медичну допомогу нашим людям у місті Вовчанськ, проте окупанти продовжують себе поводити як терористи. Ми ведемо перемовини про повернення наших людей", — сказала Верещук.

Що відомо

  • 20 березня з Харкова до Вовчанська, Рогані та Малої Рогані мали відправити продукти та медикаменти.
  • Вдень віцепрем’єрка Ірина Верещук повідомила про ознаки підготовки росіян до захоплення гуманітарної колони з мінуванням шляху до Малої Данилівки Дергачівського району.
  • Гумконвой з продуктами не дістався Малої Рогані, їх розвантажили у селищі Рогань.

Суспільне Харків збирає усю оперативну інформацію про ситуацію у місті та регіоні. Посилання на наш Telegram-канал, яке можна поширити https://t.me/suspilnekharkiv

На початок