Дітей переселенців прийматимуть у дитсадки за місцем тимчасового проживання

Дітей переселенців прийматимуть у дитсадки за місцем тимчасового проживання

Дітей переселенців прийматимуть у дитсадки за місцем тимчасового проживання

Українські переселенці зможуть влаштувати дітей у дитячий садочок у тій громаді, до якої вони переїхали, рятуючись від війни.

Про це заявив народний депутат від фракції "Слуга Народу", голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Володимир Воронов.

За його словами, Міністерство освіти вже звернулося до обласних департаментів освіти, щоб їхні керівники сприяли зарахуванню дітей переселенців у місцеві садочки.

“Міносвіти видало спеціальне роз’яснення, що таких дітей можна зараховувати до садочків за звичайною процедурою – наказом директора дитсадка, для зарахування потрібні лише заява, копія свідоцтва про народження та медична довідка", – сказав нардеп.

Для тих, хто з якоїсь причини не може віддати дитину до садочка, Воронов рекомендує скористатися освітніми онлай-проєктами, такими як, наприклад, перший всеукраїнський дитячий садочок онлайн.

"Це інноваційна платформа для раннього розвитку дитини, де є щоденне електронне планування занять для малечі. Кожна дитина від 2 до 6 років може навчатися та розвиватися завдяки цій платформі. Ми надаємо доступ до онлайн-системи Mr.Leader безкоштовно", – сказав голова профільного підкомітету.

Він додав, що ця онлайн платформа містить матеріали та завдання для вихователів і батьків, які не мають педагогічної освіти.

Війна — усі останні новини

Читайте також

В Україні ввели воєнний стан по всій території: як він вплине на життя

Вторгнення Росії в Україну, день двадцять п'ятий. Онлайн

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок