В Енергодарі містяни вийшли на акцію протесту проти окупації та викрадення посадовця міської ради

В Енергодарі містяни вийшли на акцію протесту проти окупації та викрадення посадовця міської ради

В Енергодарі містяни вийшли на акцію протесту проти окупації та викрадення посадовця міської ради
Фото: telegram-канал Дмитра Орлова

20 березня понад півтори тисячі енергодарців зібралися біля виконкому на мирну акцію проти російських окупаційних військ та на підтримку викраденого заступника міського голови Івана Самойдюка.

Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

За словами керівництва міста, викрадення посадовця Івана Самойдюка — це провокація, яка ставить під загрозу подальше життєзабезпечення міста.

Також у міській раді Енергодара наголосили, якщо до завтра, 21 березня, посадовця не звільнять, такі акції стануть безстроковими та цілодобовими.

В Енергодарі місцеві мешканці вийшли на мирний мітинг проти російських окупаційних військ
Енергодар, березень 2022 року. Люди вийшли на мирний мітинг, щоб висловити протест проти викрадення посадовця міської ради.Фото: telegram-канал Дмитра Орлова

Під час акції протесту до мітингувальників під'їхали бтр і попросили містян розходитися. Про це розповіли Суспільному місцеві мешканці. Між учасниками мітингу та окупантами виник конфлікт.

"Попри те, що акція носила виключно мирний характер, вже на її завершенні, коли люди почали розходитися по домівках, приїхали російські військові та зробили спробу захопити кількох учасників заходу і запхати їх в машину. Але сотні людей стали щільною стіною та буквально відбили своїх земляків від полону", — зазначив міський голова Дмитро Орлов.

Військові рф відкрили вогонь у повітря, аби зупинити мирних мешканців, проте зрозуміли, що нічого не вийде і далі змушені були полишити свої загарбницькі спроби ув’язнення мирних громадян.

Раніше Суспільне повідомляло про те, що в Енергодарі викрали першого заступника міського голови Івана Самойдюка. З учорашнього дня він не виходив на зв'язок, а сьогодні надійшло підтвердження факту викрадення.

Читайте також: На традиційному мирному мітингу в Бердянську було чутно постріли

Вторгнення Росії в Україну: ситуація в Запорізькій області. День 25-й. Текстовий онлайн

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок