Дніпровська стрибунка Ярослава Магучіх на чемпіонаті світу розповіла про війну в Україні

Дніпровська стрибунка Ярослава Магучіх на чемпіонаті світу розповіла про війну в Україні

Дніпровська стрибунка Ярослава Магучіх на чемпіонаті світу розповіла про війну в Україні
European Athletics

На світових змаганнях зі стрибків у висоту дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх не лише стала чемпіонкою, вона розповіла, що в Україні йде війна. Про це під час брифінгу 20 березня повідомив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Пшеничников.

"Після виступу Ярослава доносила до міжнародної спільноти те, що відбувається в Україні. Як агресор бомбить наші міста, як гинуть люди", – сказав посадовець.

Він також розповів, що війна внесла корективи у графік стрибунки — певна час вона жодним чином не могла продовжити тренування у Дніпрі.

Потім разом з тренером Магучіх добиралась на змагання автотранспортом, і на підготовку до чемпіонату світу в неї залишився тиждень.

Наступними важливими стартами для Ярослави Магучіх цьогоріч будуть чемпіонат світу з легкої атлетики у липні та чемпіонат Європи у серпні.

Що відомо

  • На чемпіонаті світу в Сербії Ярослава Магучіх виборола золоту медаль. Загалом у фіналі чемпіонату вона зробила 9 стрибків. Переможною для неї стала висота 2.02 м.
  • Свою перемогу легкоатлетка присвятила Україні. Після виступу вона дала емоційний коментар, у якому закликала припинити вдавати, що Росія не вторглася в Україну, а також допомогти країні та громадянам, яких розстрілює російська армія.

Читайте також

- Марина Бех-Романчук здобула "срібло" для України на ЧС з легкої атлетики у потрійному стрибку

- "Люди в Україні не знають: помруть сьогодні, чи ні". Українка Гладійчук - про війну та емоції від ЧС

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок