"Обстріли спровокували трагедію": загинув ще один працівник екопарку під Харковом

"Обстріли спровокували трагедію": загинув ще один працівник екопарку під Харковом

Доповнено
"Обстріли спровокували трагедію": загинув ще один працівник екопарку під Харковом
facebook.com/pochta.feldman

13 березня під час годування тварин в "Фельдман екопарк", який розташований у селищі Лісне під Харковом, загинув 36-річний співробітник парку Сергій Іванов, який працював у секторі "Хижаки".

Про це йдеться в заяві пресслужби екопарку.

"Сьогодні співробітник "Фельдман Екопарк" загинув під час годування тварин. Для Сергія Іванова любов до тварин і відповідальність перед ними завжди були не пустими словами. Завдяки таким людям як Сергій, наші тварини вижили у цих жахливих умовах, він був одним із тих, хто повною мірою показав свою людяність", — сказано у заяві.

Обставини смерті Сергія Іванова, в екопарку не уточнюють. Водночас волонтерів, які хочуть допомогти годувати тварин, в екопарку попросили не ігнорувати правил безпеки та не годувати тварин самостійно.

"Тварини налякані та можуть поводитися непередбачувано", — йдеться у повідомленні.

Родичка працівниці екопарку, яка повідомила, що обізнана з ситуацією в екопарку, розповіла Суспільному, що через постійні обстріли та голод тварини дичавіють. Є факти нападу на людей.

Що відомо

  • "Фельдман екопарк" розташований у с. Лісне поблизу Харкова. Колекція парку налічує понад 300 видів тварин. З початку війни екопарк під обстрілами. В парку розбиті вольєри внаслідок обстрілу, деякі тварини, зокрема, вовки, втекли, деякі були вбиті. Двоє співробітників парку загинули, коли годували тварин.
  • 9 березня через обстріли загинули кенгуру, частина тварин живе у будинку власника екопарку нардепа Олександра Фельдмана.
На початок