РНБО призупинила діяльність політичної партії "Блок Володимира Сальдо"

РНБО призупинила діяльність політичної партії "Блок Володимира Сальдо"

РНБО призупинила діяльність політичної партії "Блок Володимира Сальдо"
Фото: Мост

Рада національної безпеки та оборони України вирішила призупинити діяльність низки політичних партій, яких підозрюють у зв’язках з РФ. Серед списку і "Блок Володимира Сальдо".

Про це Президент України сказав у відеозверненні в ніч на 20 березня.

"Призупиняється будь-яка діяльність низки політичних партій на час воєнного стану, а саме: "Опозиційна платформа – За життя", "Партія Шарія", "Наші", "Опозиційний блок", "Ліва опозиція", "Союз лівих сил", "Держава", "Прогресивна соціалістична партія України", "Соціалістична партія України", партія "Соціаліст", "Блок Володимира Сальдо»".

За словами Президента України, Міністерству юстиції доручено невідкладно вжити заходів щодо заборони діяльності цих партій.

Що відомо:

  • Політична партія "Блок Володимира Сальдо" була зареєстрована у 2020 році, незадовго до місцевих виборів.
  • За даними ЦВК, "Блок Володимира Сальдо" має своїх представників у Херсонських обласній (5 осіб) та міській (9 осіб) радах. Крім того, партійці блоку були обрані у районних у місті Херсоні радах, Херсонській районній раді, Білозерській та Чорнобаївській селищних радах.
  • Депутати "Блоку Сальдо" не згодні з діями Володимира Сальдо. 14 березня вони написали лист керівництву Херсонської обласної ради.У листі йдеться про те, що депутати не згодні з діями Сальдо, який 13 березня вийшов на мітинг із забороненою символікою. Свою діяльність в обласній раді депутати продовжуватимуть у складі групи "Підтримка програм Президента України".

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок