Уряд знімає всі обмеження щодо програми кредитування бізнесу "5-7-9" — Шмигаль

Уряд знімає всі обмеження щодо програми кредитування бізнесу "5-7-9" — Шмигаль

Уряд знімає всі обмеження щодо програми кредитування бізнесу "5-7-9" — Шмигаль
Фото: сайт уряду

Уряд знімає всі обмеження щодо програми кредитування бізнесу "5-7-9". Про це у вечірньому зверненні у п'ятницю, 18 березня, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

“Уряд знімає всі обмеження по програмі “5-7-9”. Будь-який український бізнес, якому потрібна підтримка, зможе отримати кредит за пільговими умовами” — сказав глава уряду.

Відтепер максимально сума кредиту, за словами Шмигаля, збільшується до 60 мільйонів гривень. На час воєнного стану та ще місяць після його завершення ставка по кредитах буде 0%. Відсотки за тих, хто хоче вести бізнес, буде сплачувати держава.

Після воєнного стану відсоткова ставка по цій програмі буде не більше 5%, повідомив Денис Шмигаль. Прибираються також обмеження, які стосувалися бізнес-плану чи робочих місць, чи будь-які інші.

Що відомо

  • Президент України Володимир Зеленський анонсував, що будь-який бізнес на час воєнного стану плюс 1 місяць після війни зможе отримати кредит під 0%.
  • В Україні безкоштовно роздаватимуть набори соціальних продуктів мешканцям міст, які опинилися в оточенні або знаходяться на лінії бойових дій. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів про податкові послаблення для бізнесу, які запровадить уряд задля стимулювання розвитку економіки у воєнний час.

Читайте також

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Війна Росії проти України. День двадцять третій. Онлайн

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок