У Рівному попрощалися з волонтером, якого розстріляли російські військові

У Рівному попрощалися з волонтером, якого розстріляли російські військові

У Рівному попрощалися з волонтером, якого розстріляли російські військові
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному 18 березня попрощались з волонтером Сергієм Ільчуком, якого поранили російські військові у районі селища Бородянка на Київщині. Він займався евакуацією біженців. Сергій Ільчук помер уранці 17 березня. У нього залишилась дружина та шестеро дітей.

З початком війни Сергій Ільчук взяв власне авто та поїхав рятувати людей від обстрілів на Київщині. П'ять рейсів були вдалими і він вивіз три сотні людей. Фатальною стала шоста поїздка, волонтер потрапив під обстріл.

"Ми направлялися по дорозі, як зазвичай їдуть люди, було все спокійно. Люди ходили по селі. Ми направлялися до Мильчі, і в цей час в це саме село, тільки лісами й полями вривався ворог. Тепер Мильча окупована. Підтримуйте справу волонтерів, моліться за них, благословляйте. Ми активно продовжуємо почату справу", — каже волонтер Іван Ведерніков.

Волонтера Сергія Ільчука привезли до лікарні у Рівному. Протягом шести днів його намагалися врятувати, та не змогли. Йому був 41 рік. Понад двадцять з них він прожив у шлюбі з Вікторією.

"Вони вивозили людей, і він відгукнувся, жертвував своїм автомобілем, своїми фінансами, залишали маленьких діток, бо дружина готувала їсти людям, яких привозили сюди, годувала. Маленьких діток лишали на дідуся, а самі жертвували собою заради цих людей. Ми докладемо всіх зусиль, щоб допомагати цій вдовиці і напівсиротам-діткам", — запевняє диякон церкви, друг Олександр Демчук.

Прощалися з Сергієм Ільчуком у будинку молитви Церкви Святої Трійці Християн Віри Євангельської. За оцінкою представників церкви, там зібралося понад сімсот людей. Ті, які з дитинства знали Сергія, навіть не сумнівалися, що у складний час він почне допомагати іншим.

"У нього не було тата, і я думаю, що його мама, будучи віруючою, клала доброту в серце, на початку його життя вложила ті необхідні речі, про які говорить Біблія. Будучи вже підлітком, він був послушною дитиною і хорошою людиною. Його можна було постійно взяти кудись, доручити якусь справу", — розповідає сусід Сергій Дем'янчук.

Без батька лишилося п'ять синів та донька. Дружина каже, тепер вони продовжать його служіння Богу.

"Віта, там їх треба забрати. Вони живуть у корчах розвалених, немає води, їжі. Їх треба рятувати. І він поїхав. Коли це сталося я, мабуть, відчула серцем. Дав нам Бог можливість, щоб ми побачилися, декілька деньочків. Я вірю, що це був час для спасіння, щоб він приготувався і приготував мене", — каже вдова Вікторія Ільчук.

Поховали загиблого на кладовищі села Колоденка.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок