"Тисніть на свої уряди з вимогою закрити небо": Терехов звернувся до мерів у Європі та Америці

"Тисніть на свої уряди з вимогою закрити небо": Терехов звернувся до мерів у Європі та Америці

"Тисніть на свої уряди з вимогою закрити небо": Терехов звернувся до мерів у Європі та Америці
Харківська міська рада

Міський голова Харкова Ігор Терехов звернувся до колег з усього світу з проханням вплинути на власні уряди та домогтися закриття неба над Україною. За його словами, нині у місті вже зруйновані 708 будівель, понад 600 з яких — житлові будинки.

Про це Терехов сказав на онлайн-форумі "Єднання місцевого самоврядування світу задля добробуту людей і миру" 18 березня.

"Наді мною летіли СУшки й бомбили мирне місто Харків. Я знаю, що це таке, коли ти лежиш на землі й розумієш, що ось-ось може прилетіти снаряд. Місто Харків тотально руйнується. 708 будівель сьогодні зруйновано у місті Харкові, переважно, понад 600 житлових багатоповерхових будинків, зруйновані у Харкові. Люди позбавлені даху над головою! Ми усіх розміщуємо до шкіл, дитсадки, але російські війська бомблять школи та дитсадки! Понад 60 шкіл та дитсадків сьогодні повністю зруйновані! Гинуть мирні люди. Що можна ще чекати європейській, світовій спільноті, щоб закрити небо над Україною?", — звернувся Терехов до міських голів у різних куточках світу.

"Колосальні жертви мирного населення — людей, дітей! Як з цим можна змиритися? Велике прохання до моїх колег, мерів інших міст Європи, Америки: тисніть на свої уряди з метою закриття неба!", — наполягає Харківський міський голова.

За його словами, російські окупанти руйнують інфраструктуру міста: цілеспрямовано б'ють у трансформаторні підстанції, труби, які забезпечують жителів водою й опаленням.

"Наші комунальники сьогодні 24 години на добу під безперервними обстрілами працюють. Ми усуваємо течі, відновлюємо теплопостачання. Енергопостачання разом з обленерго. Ми робимо сьогодні усе можливе й неможливо іноді, щоб забезпечити життєдіяльність міста Харкова", — говорить Терехов.

Щодня сміття з міста вивозять 102 машини, сказав міський голова.

"Сьогодні, вдумайтеся, під постійними обстрілами 102 сміттєві машини вивозять сміття з міста Харкова. Наші комунальники сьогодні герої, вони перебувають на передовій. По них постійно стріляють, але кожен з нас виконує свій обов'язок й присягу містянам", — зазначив міський голова.

Читайте також

Комунальники Харкова під обстрілами прибирають вулиці від знищеної техніки РФ

На початок