У Британії анулювали ліцензію пропагандистського телеканалу Russia Today

У Британії анулювали ліцензію пропагандистського телеканалу Russia Today

У Британії анулювали ліцензію пропагандистського телеканалу Russia Today
Фото: Paul Fiedler

Британський медіарегулятор Ofcom анулював ліцензію російського пропагандистського телеканалу Russia Today на мовлення в країні. Таке рішення він ухвалив після розслідування неупередженості висвітлення телеканалом вторгнення Росії в Україну.

Про це повідомляється на Twitter-сторінці Ofcom.

"Ми негайно відкликали ліцензію RT на мовлення у Великобританії. Ми не вважаємо RT придатним і належним для отримання ліцензії у Великій Британії і не можемо бути задоволені тим, що він може бути відповідальним мовником", — йдеться в заяві регулятора.

Генеральна директорка Ofcom Мелані Доус зауважила, що після незалежного розслідування регулятор дійшов висновку, що "RT не підходить і не відповідає вимогам для отримання ліцензії у Великої Британії".

"Свобода слова – це те, що ми жорстко охороняємо в цій країні, і планка дій щодо мовників справедливо встановлена дуже висока", — зазначила вона.

Війна — усі останні новини

Що відомо

  • Соцмережа Twitter видалила або позначила як недостовірні понад 50 тисяч дописів, що містили оманливу або неточну інформацію щодо війни РФ проти України.
  • Президент Володимир Зеленський підписав закон про заборону виготовлення та розповсюдження інформаційної продукції, спрямованої на пропагування дій Росії.
  • Головний рабин Києва та України Моше Реувен Асман заявив, що російська пропаганда "промила мізки" своїм громадянам так, як це було в нацистській Німеччині.
  • Державне бюро розслідувань зібрало необхідні докази для оголошення російського пропагандиста Володимира Соловйова у міжнародний розшук та передасть його закордонним колегам.
  • Офіс генпрокурора повідомив про підозру російському співаку Миколі Баскову за пропаганду війни, яку Росія розпочала на території України. Підозру у посяганні на територіальну цілісність України оголошено також російській ведучій Тіні Канделакі. У вчиненні низки злочинів проти України звинувачується також російська пропагандистка Маргарита Симоньян, яку ОГПУ хоче оголосити у міжнародний розшук.
  • За даними ЗМІ, китайські державні медіа висвітлюють війну в Україні як вимушені кроки Путіна, який захищає оточену ворожими західними країнами Росію. При цьому наративу про націоналізм у китайських медіа не чути, також журналісти КНР осуджують створення гуманітарних проблем.

Читайте також

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Війна Росії проти України. День двадцять третій. Онлайн

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок