Генштаб: Росія відібрала близько тисячі найманців Асада та "Хезболли"

Генштаб: Росія відібрала близько тисячі найманців Асада та "Хезболли"

Генштаб: Росія відібрала близько тисячі найманців Асада та "Хезболли"
Жінка проходить повз білборд із зображенням Путіна в Дамаску, Сирія, 7 березня 2022 р. Фото: Omar Sanadiki / АР

Командування збройних сил Росії продовжує вживати заходів щодо поповнення втрат особового складу за рахунок іноземців.

Як повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України, російськими окупантами підібрано близько 1000 добровольців із представників, так званої армії Башара АсадаПрезидент Сирії та "Хезболли""Хезболла" є шиїтською мусульманською політичною партією та бойовою групою, що базується в Лівані. Підтримуючи тісний політичний та військовий союз з Іраном та Сирією, "Хезболла" рухається протистоянням Ізраїлю та опором західному впливу на Близькому Сході. Узявши на себе відповідальність за кілька глобальних терористичних актів, група визначена терористичною організацією США та іншими країнами.. Нагадаємо, офіційний Ліван – перша арабська країна, яка рішуче засудила військове вторгнення Росії в Україну.

"Головною вимогою до іноземних бойовиків є досвід ведення бойових дій в місті. Водночас за наявною інформацією, вищезгадані бойовики мають на меті не участь у бойових діях на території України, а використання “відрядження” як можливості потрапити до країн Європи", — ідеться у повідомленні.

Читайте також: Зеленський до найманців РФ: Це буде найгірше рішення у вашому житті

Що відомо

  • Росія створила центри підготовки найманців у Смоленську, а також у білоруських містах Гомель та Бобруйськ.
  • Приватна військова компанія (ПВК) "Вагнера" розпочала масовий набір найманців на війну проти України. За даними української розвідки, "вагнерівці", яких Росія залучила до бойових дій, вже гинуть на території України.
  • Станом на день 17 березня загальні втрати армії РФ від початку вторгнення в Україну сягають близько 14 тисяч убитих особового складу та майже пів тисячі спалених танків.

Читайте також

Обстріли Києва, евакуація Бучі, Гостомеля, Ірпеня. Що відбувається у Київській області та столиці

Вторгнення Росії в Україну. День двадцять другий. Онлайн

На початок