Попри анонсовану заборону, у Чернігові продавці продуктових ринків вийшли на роботу

Попри анонсовану заборону, у Чернігові продавці продуктових ринків вийшли на роботу

Попри анонсовану заборону, у Чернігові продавці продуктових ринків вийшли на роботу оригінал

Попри анонсовану заборону, продавці продуктових ринків вийшли на роботу. Сьогодні вранці наші журналісти бачили, що торгівля продовжується на Центральному ринку у Чернігові. Підприємці говорять, що їх не ознайомили із постановою про закриття продуктових яток і чекають на рішення адміністрації ринків. Про те, що під час карантину не можуть працювати усі ринки, включно з продуктовими, вчора під час брифінгу сказав голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко. За його словами, такі звернення вони направили в усі райони області.

7-ма ранку, центральний ринок у Чернігові.

«А ви знаєте, що з сьогоднішнього дня продуктовий ринок зачинений? – А де він покажіть зачинений? Що двері зачинені? А де той наказ? Ми живемо в селі і нічого не знаємо, ми нічого не знаємо. Ніяких наказів, двері відчинені от ми і зайшли», - каже продавчиня Валентина.

Про закриття усіх продуктових ринків через карантин, вчора під час брифінгу сказав голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко. Самого розпорядження у адміністрації ринку досі немає, сказали нам поза камерою продавчині.

«Ні, нічого не говорили. Взагалі то ми ж всі люди, нам треба за щось жити, розумієте, я не знаю, як жити. Йде якраз оранка, треба гроші, щоб посадити картоплю і все інше, ми за рахунок цього і живемо в селі», - говорить жителька села Дібрівне Надія.

Продавчиня Олена Аріщенко каже: «Ні, нам сказали, що ринки зачиняються, сьогодні прийти впорядкувати все з товаром і йти додому. Вчора в Інтернеті скинули результат засідання міської ради. На нас уже все це вплинуло, ми вже цей тиждень відкараулили тут, просто чергували. І зайві люди сюди не йдуть і двері весь час відчинені, все обробляється. Ми в масках та рукавчиках стоїмо, в чому різниця між супермаркетами я не знаю. Я зараз заходила в АТБ і як всі ці яблучка лапають, а тут ніхто до нашого товару не торкається. Тому, я не знаю де, що краще, але те, що на нас це вплине, так вплине».

Продавчиня Наталія, торгує на ринку сезонними овочами та фруктами, каже тепер товар доведеться викинути.

«Якщо у нас зараз заберуть сезон на два місяці, хоча я вважаю це не аргументованим, тому що небезпечніше в закритому приміщенні, це логічно. Будь який медик скаже, що закрите приміщення, це розсадник мікробів, циркуляція повітря менш небезпечна. Якщо люди будуть носити маски, рукавички, то в чому небезпека? І якщо у нас заберуть два місяці сезону, це не тільки ми постраждаємо, постраждає та людина, яка це вирощувала, тому що ми реалізатори. Ми -це нижчий клас, ми загинемо в принципі всі. Бабусі, які б могли зараз їздити, якусь картоплю собі посадити на зиму, вони собі вже її не посадять. Ну все бабусям гаплик», - каже продавчиня Наталія.

«Ми от підприємці, нам сказали йти, а за що нам жити? Ми живемо за те, що ми продали, за те і живемо. Зараз нас вигнали на місяць, на два, на три. У кожного сім’ї, у кожного діти, а за що їх годувати», - говорить продавчиня Інна.

Чернігівка Тетяна Маякіна прийшла на ринок купити молока.

«Тоді мабуть у магазині будемо шукати, але буде дуже погано. Тут якість краща, у однієї господарки беремо вже понад 10 років. Потрібно дуже обережно до цього ставитись, зовсім закривати ні, але обережно», - каже Тетяна Маякіна.

Нині ми чекаємо на коментарі адміністрації ринку та чиновників, щодо офіційного розпорядження про закриття продовольчих ринків.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди