Готові прийняти переселенців: Центри зайнятості Черкащини працюють у звичному режимі

Готові прийняти переселенців: Центри зайнятості Черкащини працюють у звичному режимі

Готові прийняти переселенців: Центри зайнятості Черкащини працюють у звичному режимі

Черкаська служба зайнятості продовжує свою роботу в умовах воєнного стану. Про це Суспільному повідомила заступниця директора Черкаського обласного центру зайнятості Марина Сорокіна.

За словами Марини Сорокіної, нині фахівці їхньої служби реєструють безробітних, нараховують допомогу по безробіттю, щоденно консультують клієнтів у телефонному режимі та за допомогою інших каналів комунікації.

"У зв’язку із військовою агресією Російської Федерації деякі регіони України наразі не можуть надавати послуги зі сприяння зайнятості населення. Тому ми напрацювали алгоритм тимчасового обслуговування клієнтів тих регіонів, де є труднощі. За розпорядженням Державного центру зайнятості, Черкаська обласна служба зайнятості залучена до обслуговування безробітних із Сумської області", – поінформувала вона.

Марина Сорокіна розповіла, що нині понад 15 тисяч безробітних отримують послуги обласної служби зайнятості становить.

"Це на третину менше, ніж було на початку березня 2021 року. Безпосередньо у березні 2022 року статус безробітного отримали 637 людей, працевлаштовані понад 1 000 безробітних", – поінформувала вона.

За словами заступниці директора обласного центру зайнятості, пожвавлення ринку праці можна очікувати разом із початком підготовки до весняно-польових робіт.

"Нині активність у цьому напрямку спостерігається у Черкаському та Золотоніському районах, Жашкові та Корсунь-Шевченківську", – сказала вона.

За словами Марини Сорокіної, у березні від роботодавців Черкащини надійшло понад 620 вакансій. Щоденно актуальними є майже 1 500 вакансій.

Директорка Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак розповіла, що від початку введення воєнного стану в Україні, до їхнього центру зайнятості звернулися понад 150 шукачів роботи. За період дії воєнного стану за сприяння міського центру зайнятості працевлаштовані 73 безробітних.

"До міського центру зайнятості звернулися 16 громадян із областей, які зазнали найбільших руйнувань в результаті бойових дій агресора. Дев’ятеро з них отримали статус безробітного. Консультаційними послугами скористалися, зокрема троє людей з Києва та Київської області", – повідомила Оксана Щербак.

За її словами, станом на 15 березня на обліку міському центрі зайнятості перебуває понад 1700 безробітних.

Оксана Щербак розповіла, що центр зайнятості приймає всіх людей, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

Зареєструватись у службі можна трьома способами: через портал "Дія" (лише зі стаціонарного ПК), скориставшись послугою "Електронна черга" Державної служби зайнятості або можна особисто звернутися до центру зайнятості.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок