Телебачення Чехії відтепер перекладає свої новини українською мовою

Телебачення Чехії відтепер перекладає свої новини українською мовою

Телебачення Чехії відтепер перекладає свої новини українською мовою
Facebook

Для інформування українців, які вимушено переїхали до Чехії у зв’язку з російською агресією, чеський суспільний мовник Česká televize починає перекладати новини про війну РФ з Україною, поточні події в Чехії та світі українською мовою.

"Наша мета — забезпечити щоденний доступ українцям, які приїжджають, до актуальної інформації не лише про війну у Східній Європі, а й про поточні події в Чехії та світі. Тому щодня ми пропонуємо їм переклад “Новин” у прямому ефірі, які є головною новинною програмою з високим ступенем довіри на чеському телевізійному ринку", — повідомляють в Česká televize.

Також регіональні студії Чеського телебачення в районах Брно та Острава пропонують новинно-інформаційні послуги для людей, які приїжджають з України до Чехії.

Окрім цього, у понеділок, 14 березня, о 19:30 (20:30 за київським часом) Чеське радіо та симфонічний оркестр проводить концерт зі збору коштів для українців, які постраждали від російської агресії. На початку березня відбувся Чеський телевізійний благодійний концерт, що транслювався в прямому ефірі з Вацлавської площі та зібрав понад 6 мільйонів євро на гуманітарну допомогу.

Зазначимо, з перших днів російської агресії в Україні Чеське радіо приймає потокову трансляцію Українського Радіо через додаток mujROZHLAS. Також напередодні Чеське радіо та дитяча платформа Radio Junior та Czech Scout організували дитячу пресконференцію разом з експертами у різних галузях, які розповіли дітям простими словами про ситуацію в Україні, долю біженців, чому йде війна і які можуть бути її наслідки.

Нагадаємо, Суспільне мовлення продовжує спільний інформаційний марафон з усіма медіагрупами країни — UAразом, що транслюється на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА.

Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на:

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад