Понад 650 людей з інших регіонів України оселилися у Білоберізькій громаді на Франківщині

Понад 650 людей з інших регіонів України оселилися у Білоберізькій громаді на Франківщині

Понад 650 людей з інших регіонів України оселилися у Білоберізькій громаді на Франківщині
Фото: Matthias Zomer/Pexels

Понад 650 людей, які вимушено переїхали з регіонів України, оселилися у Білоберізькій громаді на Івано-Франківщині. Про це в етері Українського радіо Карпати повідомила начальниця відділу освіти, молоді, спорту й культури сільради Галина Дмитроняк.

"У приватних будинках нашої громади поселили 599 людей. У комунальних закладах освіти, тобто у Білоберізькому і Довгопільському ліцеях — 77. Як правило, це — люди похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями", — розповіла Галина Дмитроняк.

За її словами, для переселенців, які проживають у ліцеях, створили комфортні умови: забезпечили спальні місця, дали засоби гігієни, організували триразове харчування. Їжу на волонтерських засадах готують педагоги. За потреби гостей консультують практичні психологи, долучаються до роботи й медичні працівники.

Ті вчителі, які будуть налагоджувати процес дистанційного навчання, з 14 березня не працюватимуть із переселенцями.

"До волонтерської роботи залучаємо педагогічних працівників, які не викладають предмети. Це — практичні психологи, соціальні педагоги, асистенти вчителів, педагоги-організатори. Також допомагатимуть у корисній справі працівники закладів дошкільної освіти, оскільки там призупинений навчальний процес", — говорить Галина Дмитроняк.

За її словами, на дистанційне навчання у Білоберізькій громаді зареєструвалися 45 школярів 1-11 класів, які приїхали з інших регіонів. Навчатися таким чином зможуть і діти з родин місцевих жителів, які наразі перебувають за кордоном. За спостереженнями Галини Дмитроняк, це — максимум 20-30 учнів.

Загалом в Івано-Франківській області понад 160 тис. дітей розпочали дистанційне навчання з 14 березня. Також до освітнього процесу долучилися понад 4 500 дітей з інших областей України.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок