На пунктах пропуску Одещини поменшало людей. Регіон став гуманітарним коридором – ОДА

На пунктах пропуску Одещини поменшало людей. Регіон став гуманітарним коридором – ОДА

На пунктах пропуску Одещини поменшало людей. Регіон став гуманітарним коридором – ОДА
facebook.com/yuriy.dimchoglo

На пункті пропуску Орлівка-Ісакча, що на кордоні з Румунією, наразі майже немає черг, а Одеська область стала гуманітарним коридором для допомоги з європейських країн. Про таке Суспільному розповів помічник голови Одеської ОДА Юрій Дімчогло.

"З боку Румунії Європейський Союз створив гуманітарний штаб. Всім українським громадянам, які виїжджають через Ісакчу, видають тимчасові посвідки біженців. Завдяки ним люди зможуть прожити в ЄС рік. Декому навіть рекомендують місця, де вони можуть отримати безкоштовне житло", – повідомив Дімчогло.

За його словами, людей поменшало і на інших пунктах пропуску. Одещину наразі можна назвати транзитним гуманітарним коридором, оскільки через неї проходить допомога з європейських країн до інших українських регіонів.

"В румунському місті Тульча відкрили гуманітарний штаб і склад. Оскільки не всі європейські донори, партнери готові заїжджати до України. Там збирається допомога. Частину ми завозимо до Одеси й розподіляємо, в першу чергу, серед соціально незахищених громадян. Більш ніж половина вантажів йдуть для забезпечення військових", – зазначив помічник голови Одеської ОДА.

Читайте також

  • Одеські євреї – колишні в’язні концтаборів закликали РФ припинити війну проти України
  • Дев'ятнадцятий день війни. Хроніка подій в Одеській області
  • Для тероборони на Одещині закупили 86 тонн пального та спецодяг

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок