Ізраїль погодився виступити посередником між Україною і РФ — Єрмак

Ізраїль погодився виступити посередником між Україною і РФ — Єрмак

Ізраїль погодився виступити посередником між Україною і РФ — Єрмак
Сайт президента

Ізраїль погодився виступити посередником на перемовинах між Україною та Росією. Також братиме участь у гуманітарній місії.

Про це у Facebook повідомив очільник Офісу президента Андрій Єрмак.

"Ізраїль взяв на себе складну, але благородну місію посередника у пошуку миру й завершенні російської агресії проти України", – написав Єрмак.

Він також зазначив, що за результатами інтенсивного діалогу з Ізраїлем щодо його участі в гуманітарній складовій вдалося домогтися певного результату.

"Вже досягли перших результатів: в рамках евакуації Ізраїль почне впускати родичів тих українців, які вже перебувають в цій країні", – поінформував очільник ОПУ.

Війна — усі останні новини

Що відомо

  • 13 березня міністр закордонних справ Ізраїлю Яїр Лапід закликав Росію припинити воєнне вторгнення до України.
  • За даними ізраїльських ЗМІ, прем'єр Ізраїлю Нафталі Беннет начебто запропонував українському лідерові Володимиру Зеленському погодитись на умови президента РФ Володимира Путіна, щоб припинити війну. Однак згодом у Беннета, а також в Офісі президента спростували цю інформацію.
  • За даними ЗМІ, Росія не відкидає ідею проведення перемовин щодо врегулювання збройного конфлікту з Україною в Єрусалимі.
  • Президент Володимир Зеленський відкритий до переговорів з Володимиром Путіним, наразі Україна шукає місце для них за допомогою Туреччини та Ізраїлю.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну. День 19. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок