Перемовини з РФ продовжують в онлайн-режимі — Подоляк

Перемовини з РФ продовжують в онлайн-режимі — Подоляк

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк повідомив, що перемовини з росіянами тривають у відеоформаті. Також для цього створили спеціальні підгрупи.

Про це Подоляк написав у Твіттер, а також підтвердив у коментарі Суспільному.

Переговори з делегацією РФ зараз ідуть у безперервному відеоформаті. Створено спеціальні робочі підгрупи. Позиція України визначається попередніми директивами, — зазначив Подоляк.

Раніше речник Путіна Пєсков підтвердив, що перемовини з Україною тривають у відеоформаті: Росія та Україна продовжують перемовини. Зараз вони відбуваються у відеоформаті, сказав російському "Інтерфакс" речник президента Росії Дмитро Пєсков.

"Так, перемовини тривають у відеоформаті, делегацію продовжує очолювати (помічник президента Росії. – ред.) Володимир Мединський", — сказав Пєсков.

Президент Володимир Зеленський 12 березня заявив, що зараз російська сторона вже не ставить ультиматуми, а хоча б почала розмову і він бачить певні зрушення: "Від початку (перемовин — ред.) були якісь ультиматуми з боку РФ, ми не пішли на них. Війна поглиблювалася, швидкої операції за 3-4 дні не сталося... Наразі вони вже почали про щось говорити, а не кидати ультиматуми", — розповів Зеленський під час спілкування з іноземними журналістами у Києві.

Президент сказав, що "задоволений таким сигналом з боку РФ".

"Я радий, в принципі, вже сигналу з боку РФ. За останні два роки я жодного разу не чув, що може бути такий діалог", — сказав він та додав, що Україна зверталась за цим до Росії "навіть не десятки разів".

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну. День сімнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Війна — усі останні новини
На початок