YouTube почав блокувати федеральні ЗМІ РФ в усьому світі

YouTube почав блокувати федеральні ЗМІ РФ в усьому світі

YouTube почав блокувати федеральні ЗМІ РФ в усьому світі
.

Відеохостингова компанія YouTube починає негайне блокування каналів російських федеральних медіа по всьому світу. Про це повідомив прессекретар компанії Фаршад Шадлу.

"Ми блокуємо канали YouTube, пов’язані з російськими державними ЗМІ, у всьому світі. Сьогодні ми почали блокувати канали RT і Sputnik на YouTube по всій Європі. З того часу, як Росія почала своє вторгнення в Україну, ми зосередилися на видаленні неприйнятного контенту та налагодження зв’язку людей із достовірними новинами та інформацією", – ідеться у повідомленні.

Блокування державних ЗМІ РФ пояснюють тим, що правила компанії забороняють викривляти та подавати у спотвореному вигляді інформацію про явні й задокументовані факти насильства з боку армії РФ в Україні.

"Наші правила спільноти забороняють заперечувати, мінімізувати або баналізувати добре задокументовані події насильства, і ми видаляємо вміст про вторгнення Росії в Україну, який порушує цю політику", – сказав речник Фаршад Шадлу.

Що відомо

  • "Роскомнадзор", який здійснює регулювання в інформаційній сфері РФ, заборонив в країні соцмережу Facebook. Також "Роскомнадзор" закрив доступ в країні до роботи Twitter. У країні перестали працювати Youtube та Instagram.
  • Держдума РФ прийняла закон про кримінальну відповідальність за "фейки про дії російської армії". Рішення прийняли на засіданні 4 березня. Ввечері цього ж дня президент країни Володимир Путін підписав документ.
  • Згідно з даними сервісу моніторингу блокувань та доступності ресурсів GlobalCheck, у РФ заблокували сайти видання "Медуза", ВВС, Deutsche Welle та "Радіо Свобода".
  • Рада директорів "Ехо Москви" закриває радіостанцію і сайт ЗМІ. Раніше Генпрокуратура Росії закликала обмежити доступ до цих ресурсів через висвітлення подій в Україні.
  • У Євросоюзі заборонили мовлення російських ЗМІ RT/Russia Today та Sputnik. Це триватиме, поки ЗМІ не припинять дії з дезінформації та інформаційних маніпуляцій проти ЄС та його держав-членів.
  • Google припиняє продаж реклами в Росії через цензуру щодо висвітлення вторгнення РФ в Україну. Заборона також поширюється на пошук, Youtube та зовнішніх видавців-партнерів.
  • Російські опозиційні політики утворили антивоєнний комітет Росії з метою зупинити грубі порушення Кремлем принципів та норм міжнародного права. Вони звертаються до урядів усіх країни та просять росіян реагувати на злочинні дії Путіна.
Вторгнення Росії в Україну — останні новини.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок