У Маріуполі комунальники ховають загиблих у братській могилі. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

У Маріуполі комунальники ховають загиблих у братській могилі. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

У Маріуполі комунальники ховають загиблих у братській могилі. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
AP

У Маріуполі комунальники змушені ховати загиблих містян у братській могилі, оскільки через постійні обстріли російських військових в інший спосіб цього зробити неможливо.

Місцеві сидять у підвалах та сховищах, немає води, тепла та світла. Зелені коридори для гуманітарної допомоги та виїзду жителів на безпечні території також обстрілюють — місто перебуває на порозі гуманітарної катастрофи.

"Єдине — щоб усе закінчилося. Не знаю, хто винний, хто правий, хто розв’язав. Будь вони всі прокляті, хто це все затіяв. Що я відчуваю? Треба жити далі...", — зазначає один зі співробітників комунальних служб.

За словами мешканки Маріуполя, місто перебуває на межі гуманітарної катастрофи.

"Питної води немає. У квартирах 10-12 градусів. Газу нема. Всі замерзають. Продуктів нема. Мужики мародерять. Дерева вирубають. Трупи ховають у дворах п’ятиповерхівок. Це страшно. Так не можна", — сказала вона.

Маріуполька Тетяна Бондар розповіла, що відчуває страх.

"Мої діти поки що живі. Дев’ятеро дітей у мене. Моліться, будь ласка, за Маріуполь. Бомблять з усіх боків. Моліться за матусь із дітьми. Дуже складно — їжі нема, води нема, світла нема. Дуже страшно виживати", — поділилася жінка.

Читайте також

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Зустріч Кулеби з Лавровим, гуманітарні коридори, обстріли Маріуполя. Війна РФ проти України: онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок